Jaki wózek dla dziecka wybrać?

Wózek dla dziecka to bardzo często pierwszy zakup, który podejmują rodzice lub dziadkowie. Obecnie wybór wózka dla dziecka nie jest wcale taki łatwy, ponieważ ich wybór jest tak bardzo ogromny, że nad ostatecznym zakupem niektórzy zastanawiają się miesiącami.

Oglądając wózki dziecięce w sklepach stacjonarnych czy też w internecie, szybko można się zorientować, że niektóre wózki to tak zwane wózki klasyczne, inne natomiast są przeznaczone dla tych osób, które mają szczególne wymagania wobec tego typu produktów dziecięcych.

Wózki dziecięce klasyczne to po prostu wózki, które nie wyróżniają się niczym nadzwyczajnym.

Z reguły składają się z kilku części, najczęściej jest to wózek z gondolą, który można zamienić w wózek spacerowy, do tego dodatkowym elementem jest fotelik dla dziecka. Takie rozwiązanie, jeżeli chodzi o wózki dziecięce jest jak najbardziej wystarczające dla większości rodziców.

Wózki tego typu dostępne są w szerokim zakresie cenowym – od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Jeżeli chodzi o rozwiązania bardziej niestandardowe to na uwagę na pewno zasługują wózki przeznaczone do joggingu. Wózek taki umożliwia zabranie dziecka ze sobą na trening biegowy. Oczywiście zostały one odpowiednio zaprojektowane, tak by podróżujące w nich dziecko było w pełni bezpieczne.

 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również wózki dziecięce do samolotu. Charakteryzują się one niską wagą oraz łatwą możliwością ich złożenia. Dzięki tym cechom można je zabrać ze sobą wszędzie bez najmniejszych problemów.

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Wera (Thursday, 19 May 2016 10:18)

    po długich poszukiwaniach trafiliśmy na anex sport 3w1. Jest świetny wygodny w prowadzeniu i bezpieczny dla dziecka