Wózek dziecięcy dla aktywnych mam

Od zawsze byłaś osobą aktywną. Świetnie radziłaś sobie w szkole i uczęszczałaś na wiele zajęć dodatkowych. Właściwie całe twoje dzieciństwo było świetnie zorganizowanie, stąd nie potrafisz się teraz nudzić. Na studiach już pracowałaś, brałaś udział w wielu projektach odbywających się poza uczelnią, egzaminy nie sprawiały ci problemu. Dodatkowo znalazłaś jeszcze czas na życie towarzyskie, spotkania ze znajomymi, wyjazdy i wycieczki. Jako gospodyni domowa także potrafisz pogodzić wszystkie obowiązki. W pracy cechuje się świetna organizacja i sumienność.

Całe życie jesteś mobilna i aktywna. Pojawienie się na świecie dziecka wcale nie ogranicza twojej wolności i trybu  życia. Pozostań nadal w ruchu. Przecież zawsze możesz zabierać malucha ze sobą. Wkładasz go w wózek dziecięcy i od razu możesz wyruszać podbijać świat. Nawet jeśli musisz wyjechać w daleką podróż samochodem wózek dziecięcy możesz przecież złożyć i zapakować do bagażnika auta.

Oczywiście są sytuacje, w których obecność dziecka nie jest wskazana. Przeważnie są to takie okoliczności, w jakich maluch może zwyczajnie przeszkadzać np. na rozmowie kwalifikacyjnej, spotkaniu służbowym itp. Pamiętaj, że istnieją jeszcze żłobki. Jadąc do pracy zostawiasz tam maluszka i odbierasz go ty lub inny członek rodziny. Wielkim wsparciem są także dziadkowie! Możesz przecież poprosić aby zaopiekowali się swoim wnukiem na czas twojej nieobecności. Wystarczy pozostawić im kilka ważnych przedmiotów jak np. kocyk, ulubiony miś, butelka, wózek dziecięcy.

Pamiętaj! Nie musisz poświęcać swojej kariery dla macierzyństwa! Współczesna mama jeśli tylko chce może pogodzić różne role. Oczywiście nie za cenę zdrowia, zmęczenia czy niezadowolenia! Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy od życia, jak chcemy funkcjonować i co sprawia nam przyjemność.

Write a comment

Comments: 0